MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anaokulunda Yıl Sonu Sergisi

Anaokulunda Yıl Sonu Sergisi

Büyük beğeni toplayan Anaokulunun hazırladığı yılsonu sergisine Kuluncak Kaymakamı ve Hekimhan Kaymakam Vekili Mehmet ERDEM, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer DİLEK, İlçe Müftüsü Necmi ÜNSAL, daire amirleri ve öğrenci velileri katıldı.

 Sergi gezisi sırasında konuşan Kuluncak Kaymakamı ve Hekimhan Kaymakam Vekili Mehmet ERDEM, Bu sergide minik yavrularımızın yaptıklarını ve neler yapabileceklerinin görüldüğünü belirterek, ”Sergilenen birbirinden güzel resimler ve el işleri onların çok yetenekli olduğunun kanıtıdır” dedi.

Hacı İbrahim Akyüz Anaokulu Müdiresi Pınar ÜNLÜ, Eğitimin temeli olan okul öncesi öğretiminde çocukların zihin gelişimleri yanında el becerilerinin de geliştirildiğini ve bu sergide de bu becerinin ürünlerinin sergilendiğini ifade ederek, muhabirimize yaptığı açıklamada ”Yılsonu çalışmalarımız kapsamında 2 gün süreyle sergiliyoruz. Çocuklarımız kendi yaratılıcılıklarını kullanarak atık malzemelerden eserler ortaya koydular. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emekleri geçen öğretmenlere, velilere ve öğrencilere teşekkür ederim” dedi.

08-05-201808-05-2018

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.