MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP EKİM AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nce hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı (DÖGEP) projesi kapsamında, DÖGEP Ekim Ayı faaliyetleri Din kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
DÖGEP EKİM AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nce hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı (DÖGEP) projesi kapsamında Ekim ayında öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan "saygı, azim, kararlılık, sabır, sebat ve fedakarlık" değerleri işlendi. 

7 Ekim 2018  Çarşamba günü Şehit Polis Mehmet Emin Çakır İmam Hatip Orta Okulu'nda saat 10:00 'da gerçekleştirilen toplantıya ilçemiz okullarında görev yapan 11 öğretmen katıldı

Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Fatih ŞEREF başkanlığında gerçekleşen toplantıda öğretmen- öğrenci ilişkisinin sevgi, saygı, hayranlık ve güvene dayanan gelişim odaklı değerler kültürünün içinde olması vurgulandı.

 

Elde edilen paylaşımlar sonucunda bir eğitimcinin sınıfa girdiği zaman karşısındakini önce insan, sonra öğrenci olarak görmesi; öğrencinin içindeki insanın farkında olmasının gerekliliği dile getirildi.

31-05-201931-05-201931-05-2019

 

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.