MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Eğitim Öğretim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçemiz Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda İlçe Kaymakamımız Tunahan EFENDİOĞLU başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cafer DİLEK’in katılımıyla her derece ve türdeki Okul/Kurum Müdürleriyle 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

İlçe Kaymakamımız, eğitim öğretimin önemi ve çocuklarımızın, gençlerimizin ülkenin geleceği olduğu, onlar için yapılan çalışma ve yatırımların ülke geleceğine yapılmış olduğunu ifade etti. Yetiştirme kurslarının da faydalı olduğunu belirten Kaymakamımız, öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif yöndende gelişimlerine katkı sağlayacak bir eğitim modelinin benimsenmesi gerektiğini vurguladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ise eğitim öğretime yönelik yapılan çalışmalar, yürütülen projeler hakkında bilgi verdi. Başarılı ve yoğun katılımlı bir şekilde devam etmekte olan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıyla ilgili değerlendirmeler yapıldı.

 

Sohbet ortamında karşılıklı bilgi paylaşımı ve temenniler ile toplantı sona erdi.

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.