MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hekimhan’da Gençlik Merkezi Etkinliği

Hekimhan’da Gençlik Merkezi Etkinliği

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Malatya Fırat Gençlik Merkezi gönüllüleri Hekimhan Atatürk İlkokulunda etkinlik düzenledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının Merkezim Her Yerde Projesi kapsamında düzenlenen etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı. Gerçekleştirilen faaliyette futbol, basketbol, badminton, matrak gibi sportif etkinliklerin yanında satranç, mangala, ebru, sokak oyunları gibi sosyal ve kültürel etkinlikler yapıldı.

Çeşitli eğitsel oyunların oynanmasının yanı sıra bakanlığımızın faaliyetlerini yakından tanıyan gençler kendi akranlarıyla da tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu.

Malatya’nın 13 ilçesinin tümünde uygulanan projede merkezden uzak bölgelerde yaşayan gençlerin sosyal, kültürel ve sportif gelişimlerine katkıda sağlamak ve Gençlik Merkezlerini daha yakından tanımalarını sağlamak amaçlanmaktadır.

Hekimhan Atatürk İlkokulu yönetimi ve personeline bizi kucak dolusu sevgiyle karşılayan tüm öğrencilere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Bir başka programda sizlerle olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz.

Hekimhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mahmut KARACA da bu tür etkinliklerin ilçede eğitim gören öğrenciler üzerinde olumlu etki sağladığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

08-05-201808-05-201808-05-2018

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.