MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hekimhan´da Makamlara Çocuklar Oturdu

Hekimhan´da Makamlara Çocuklar Oturdu

Hekimhan’da her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı münasebetiyle makamlar öğrencilere bırakıldı.

Hekimhan İlçe Kaymakamlığı makamını Şehit Polis Mehmet Emin Çakır İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Vahap Korkmaz ve beraberindeki öğrenciler ziyaret ettiler.

 

27-04-2018

  

 

Kaymakamlık koltuğuna oturan öğrenciler ilçenin ve Okulunun sorunlarını paylaştı. Kuluncak Kaymakamı ve Hekimhan Kaymakam Vekili Mehmet Erdem bu anlamlı günde Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği bu anlamlı günde ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Erdem bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramınızı kutluyorum” dedi.

 

27-04-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları’nı Sakarya İlkokulu Müdürü Taner Ercan, ve müdür yardımcısı Tuncay Özdemir ve beraberindeki öğrencilerle ziyaret ettiler.

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nda bu anlamlı günde ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkan Aliseydi Millioğulları Belediyenin çalışmaları hakkında minik başkana bilgi verdi.

 

27-04-2018

 

 

  

Hekimhan İlçe Milli Eğitim Müdürü vekili Fatih Şeref Atatürk İlkokulu Müdür yardımcısı Hülya Karakuş Aydoğan ve beraberindeki öğrenciler ziyaret etti. Makam koltuğuna oturan öğrenciler, Milli Eğitim’in çalışmaları hakkında ilgililerden bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü vekili Fatih Şeref, 23 Nisan dolayısıyla öğrencilerimizin bir kez daha bayramlarını kutluyorum. Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımız armağan ettiği ve her sene 23 Nisan’da kutlanan bayram dünyada tek çocuk bayramı olduğunu ifade etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla bir günlüğüne oturan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.