MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı İbrahim Akyüz Anaokulu´nun Yılsonu Gösterisi Büyük Beğeni Topladı

Hacı İbrahim Akyüz Anaokulu´nun Yılsonu Gösterisi Büyük Beğeni Topladı

Hacı İbrahim Akyüz Anaokulu öğrencilerinin yılsonu gösterileri ailelerinden büyük beğeni aldı.

 

2016 -2017 Eğitim Öğretim yılının son günlerine doğru minik öğrenciler yaptıkları gösterilerle göz doldurdu. Tüm sınıfların kendi öğretmenleri ve velileriyle düzenledikleri yılsonu gösterisi Mehmet Emin Çakır Ortaokulunda yapıldı.

Bilgin tırtıllar, Bahar tomurcukları, Minik eller, Mavi düşler, Gökkuşağı sınıfı, Gülen yüzler ve Kelebekler sınıfları öğrencilerinin hazırlamış oldukları gösteriler velilerden yoğun alkış aldı.

 5 yaş grubu öğrencileri gösterilerinin ardından düzenlenen mezuniyet töreni ile belgelerini öğretmenlerin elinden almanın mutluluğunu yaşadılar. Velilerin hem mutlu olduğu hem de duygulandığı programda, velilerin öğretmenlerine teşekkürleri ile son buldu.

Programa Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, Hekimhan Belediye Başkan Vekili Emin Kılıçaslan ve Halk Eğitim Müdürü Zeki Çakar, İlçe Müftüsü Necmi Ünsal katıldı.

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.