MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Sayın Pirvani TEMELLİ'nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Müdürümüz Sayın Pirvani TEMELLİ'nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz 2016'da Türkiye Cumhuriyeti'nin millî birlik ve bütünlüğüne kastetme niyetiyle gerçekleştirilen hain darbe girişimine karşı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın çağrısıyla birlikte aziz milletimiz meydanlara inerek, ecdadından almış olduğu güç ve ilhamla canını ortaya koyup kendi iradesine, demokrasimize ve özgürlüğümüze sahip çıkmıştır.

Ülkemizin bekasına kast eden tüm hain odaklara ve bölücü terör örgütlerine karşı, devletimizin tüm kurumları, güvenlik güçlerimiz ve asil milletimizin dua ve destekleriyle mücadeleden asla taviz verilmeyeceği açıkça ortaya koyulmuştur.

Hiç şüphesiz şanlı tarihimizin altın sayfasına yazılan 15 Temmuz Destanı'nın asıl kahramanları, canlarını bu yolda feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizdir.

15 Temmuz şanlı direnişimizin yıl dönümü vesilesiyle, başta milli mücadelemizin baş kahramanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

                                                                                   

 Pirvani TEMELLİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.