MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Karne Sevinci

İlçemizde Karne Sevinci

2014-2015 Eğitim-Öğretim 1. Yarıyılı sona erdi. Sakarya İlkokulu ve Hekimhan Lisesi öğrencileri karne sevincini İlçe Milli Eğiim Müdürümüz Cafer DİLEK, Belediye Başkanımız Aliseydi MİLLİOĞULLARI, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa ÜNSAL ve Şube Müdürümüz Mahmut KARACA ile birlikte yaşadı. 

Sakarya İlkokulundaki minik öğrencilerimizin karnelerini büyüklerinin ellerinden alması ayrı bir coşkuya sebep olurken, Hekimhan Lisesinde konferans salonunda düzenlenen karne töreninde İstiklal Marşımızın okunmasının ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cafer DİLEK, "Başarılı öğrencilerimizi kutlarım, özellikle üniversite sınavına girecek öğrencilerimiz sömestr tatilini çok iyi değerlendirsinler.Dinlenmenin ve eğlenmenin yanında ders çalışmayıda ihmal etmesinler." dedi.

Hekimhan Lisesi Müdürü Arif ASLAN´ı makamında ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürümüz daha sonra okuldan ayrıldılar.

 


Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.