MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulu Ödül Töreni

Ögretmenevi toplantı salonunda Sakarya Ortaokulu 1. Dönem değerlendirme ve ödül toreni düzenledi.
Sakarya Ortaokulu Ödül Töreni

Törene İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, İlçe Garnizon Komutanı Kd.Üsteğmen Osman Öztürk, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Mahmut KARACA  VE  Murat YILMAZ, Belediye başkan yardımcısı Murat Karayazıcı, AK Parti ilçe başkanı Adil Ağcan Büyükşehir belediye meclis üyesi Nebi Yiğit, okul müdürleri veliler ve öğrenciler katıldı. Törende TEOG sınavında ilk üçe giren öğrenciler okul idaresi tarafından çeşitli hediyeler ile ödüllendiridi.

Törende konuşan ilçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, Sakarya Orta okulunun faydalı çalışmalar yaptığı ve bu tür çalışmaların ilçemizin eğitimi acısından önemli olduğunu söyledi. Efendioğlu konuşmasında; ” Öğretmenlik demek sadece sınıfa girip çıkmak demek değildir. Okul saatinden sonra da eğitim öğretime devam edilmesi, belli bir noktada veliyi de eğitmek, belli bir noktada topluma yön vermektir. Bizim öğretmenlere bakışımız topluma yön veren, toplumu ileriye götüren insanlar olarak görüyoruz. Burda da onun küçük bir örneğini görüyoruz.

Bu vesileyle öğrencilerimizin yetişmesinde, öğrencilerimizin başarıda ileriye gitmesinde, onlara örnek olan, imkan tanıyan, ek mesailerini öğrencilerimize harcayan Sakarya Orta ve ilkokulumuza, Hekimhan´daki tüm öğretmenlerimize ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze gayretlerinden dolayı teşekkürler ediyoruz” dedi.21-01-201621-01-201621-01-201621-01-201621-01-201621-01-2016Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.