MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulu Üçüncü Oldu

Sakarya Ortaokulu Üçüncü Oldu

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Yıldız Erkekler voleybol turnuvasında İlçemiz Sakarya Ortaokulu İl üçüncüsü oldu.

Hekimhan ilçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, yaptığı konuşmada, sporun centilmenlik ve kardeşlik olduğunu ifade ederek, “Amacımız geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sosyalleşmelerini sağlamak ve sağlıklı bir nesil yetişmesine katkı sağlamak. Turnuvamızda dereceye giren Sakarya ortaokulu öğrencilerimizi kutluyor, emeği geçen görevlilere teşekkür ediyorum. Okulumuzun formasını yaptıran Hekimhan Belediyesine ve Okulumuzun turnuva haberini görerek okulumuza voleybol direği, topu ve sporcularımıza ayakkabı yardımında bulunan Doç.Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu yaptığı konuşmada “Bu turnuvada en göze çarpan durum centilmence ve sportmence maçlar yapılmış olması. Dileğim, turnuvaya katılan tüm genç sporcularımızın spor hayatlarına en iyi şekilde devam etmeleridir. Seneye birincilik kupası için şimdiden çalışmaları temennisiyle, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Program sonunda Kaymakam Efendioğlu, öğrencilere madalyalarını takarak hediyelerini verdi.

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.