MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulunda ´Akıl Oyunları Sınıfı´ Açıldı.

Sakarya Ortaokulunda ´Akıl Oyunları Sınıfı´ Açıldı.

İlçemiz Sakarya Ortaokulunda ilk Akıl Oyunları sınıfı Hekimhanlı İşadamı Murat Kandemir tarafından finanse edilerek açıldı.

Programa,Hekimhan Kaymakamı Mesut Çoban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek,Sakarya Ortaokulu Müdüresi Özlem Kılıçaslan, İlçe Müftüsü Necmi Ünsal, İnternet Haberciler Dernek Başkanı Murat Çelik, Başkan Yardımcısı Funda Şahin, Hayırsever İşadamı Murat Kandemir, Halit Kandemir, Zekiye Kandemir  ile çevredeki okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

İşadamları ve hayırsever vatandaşları teşvik ederek Akıl Oyunları sınıflarının çoğalmasını sağlayan İHADER Yöneticileri Hekimhanlı İşadamı Murat Kandemir’in finansal desteği ile Hekimhan Sakarya Ortaokulu’nda açıldı. Özel olarak tasarlanan Akıl Oyunları Sınıfı’ndaki her oyun, farklı bir yeteneğin gelişmesini sağlayacak.

Malatya’da ilköğretim okullarında yaygınlaştırılması planlanan Akıl Oyunları Sınıfı’yla öğrenciler okulda ve günlük hayatta karşılarına çıkacak; görsel algı, fiziksel beceri ve denge, üretkenlik, düşünme becerileri konularına odaklanacaklar. Özel sınıftaki her oyun çocukta farklı bir yeteneğin gelişmesi hatta ortaya çıkması için uzmanlar tarafından hazırlanıyor.

 

 

 

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.