MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulunda Bahar Şenliği

Sakarya Ortaokulunda Bahar Şenliği

2014-2015 Eğitim Öğretim sezonunun bitimine kısa bir süre kala Sakarya Ortaokulunun yıl sonu etkinlikleri  2 gün boyunca renkli görüntülere sahne oldu.

İlçemiz Sakarya Ortaokulunda düzenlenen yıl sonu etkinlikleri kapsamında Bahar Şenliği ve Resim Sergisi büyük ilgi gördü. Resim Sergisinin açılışına Hekimhan Kaymakamı Mesut ÇOBAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer DİLEK, Belediye Başkanı Aliseydi MİLLİOĞULLARI, Garnizon Konutanı Mustafa ÜNSAL, Gıda Tarım ve HAyvancılık Müdürü Doğu KILIÇASLAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut KARACA ile Daire amirleri, öğretmener ve veliler katıldı. Kaymakam Mesut ÇOBAN serginin düzenlenmesinde emeği geçen başta Okul Müdürü Özlem KILIÇASLAN olmak üzere yıl boyunca öğrencilerle güzel çalışmalara imza atan Görsel Sanatlar Öğretmeni Şinasi DEMİR´i ve öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen diğer etkinliklerde öğrencilerin hazırladıkları birbirinden güzel gösteriler büyük zevkle izlenildi. Sosyal sorumluluk projesi olarak velilerinde yoğun destek vererek düzenlenen kermeste öğrenciler hem eğlendiler hem de yardımlaşma ve paylaşmanın önemini bizzat yaşayarak anladılar. Halk oyunları, çeşitli yarışmalar, resim sergisi, oyun parkurlar ıve müzik dinletilerinin yer aldığı etkinlikte renkli görüntüler yaşandı.  

 

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.