MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulu´ndan, 4006 Tübitak Bilim Fuarı, Bahar Şenliği ve Kermes

Sakarya Ortaokulu´ndan, 4006 Tübitak Bilim Fuarı, Bahar Şenliği ve Kermes

Sakarya Ortaokulu’ndan Festival Tadında Bahar Şenliği

Sakarya ortaokulu tarafından geleneksel hale getirilen 2. Bahar Şenliği, Kermes ve 4006 Tübitak bilim fuarı sergisi yoğun katılım ile gerçekleşti.

Bahar Şenliği’ne Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Cafer Dilek, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Çakar, AK Parti ilçe başkanı Adil Ağcan, Milli Eğitim şube müdürleri, Okul müdürleri, çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Kurtuluş Şekerci; Bu tür sosyal etkinlikler, çocuklarımızın kişisel ve sosyal yönden gelişmesini sağladığı gibi, toplumun kaynaşmasına da vesile olduğunu belirtti.

Sakarya Ortaokulu, tüm öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmak ve bir yılın yorgunluğunu atmak için Bahar Şenliği düzenledi. Bu yıl ikincisi düzenlenen şenlikte okul aile birliği, tüm öğrenci ve öğretmenlerle birlikte veliler de etkin olarak görev aldı. Konserler, sergiler, ses yarışması dilek feneri ve kermes gibi etkinliklerin yer aldığı organizasyonda Hekimhanlı ses sanatçıları Şehriban Kırıcı ve Hüseyin Demirkol sahne alarak vatandaşlara muhteşem bir müzik şöleni yaşattılar.

Programda Fen ve Teknoloji öğretmeni Hamza Erdem Şişman önderliğinde hazırlanan ‘Ceviz Sabunuyla Temiz Eller’ projesi ve daha bir çok proje ile Görsel sanatlar öğretmeni Şinasi Demir rehberliğindeki birbirinden güzel resim çalışması büyük beğeni topladı.

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.