MALATYA HEKİMHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Servis Şoförlerine Eğitim

Servis Şoförlerine Eğitim

İlçemizde, Taşımalı Eğitim Uygulamaları Kapsamında öğrenci taşıma işi yapan okul servis şoförlerine yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü temsilcilerinin katıldığı eğitim toplantısı düzenlendi.

İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, Hekimhan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, taşımacılık konusunda herkesin son derece titiz davranması gerektiğini belirtti. Dikkat edilmesi gereken en önemli kurallardan birisinin de öğrencilerin alındıkları yere bırakılması olduğunu anlatan Efendioğlu, her kurala uyulduğu takdirde herkesin yapılan işten memnun olacağını ifade etti.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek de taşımalı öğrenci ve yemekleri konusunda bilgi verdi. Öğrencilerin güvenli bir şekilde taşınması adına her türlü tedbiri alacaklarını vurgulayan Dilek, taşıma işini yapan kişi ve kurumlardan, mevzuatın öngördüğü şekilde sorunsuz bir biçimde bu işi yapmalarını istedi.

 Toplantıya, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ersütçü, Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, Şube Müdürü Mahmut Karaca, Okul Müdürleri ve servis şoförleri katıldı.

Turgut Özal Mah.Hükümet Cad. No8 Hekimhan/MALATYA - 0422 713 30 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.